Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Офіційне найменування:
Бистрицький ліцей Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Бистриця
Адреса:
78436, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с.Бистриця, ур.Центр, 104-а
Телефони:
не вказані
bystryca@gmail.com

Чому б ти не навчався, ти навчаєшся для себе...                                                                                  (Петроній)

З 20 травня 2024р. у Бистрицькому ліцеї психологічною службою проводились заходи з питань психологічного здоров’я з учнями та педагогічними працівниками.
Мета заходу – підвищення інформативності про психічне здоров’я та хвороби, що можуть виникати при психічних розладах.

З Днем Героїв України!
Хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, знову запанує Мир і злагода. Бажаємо добра кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили й слави,та ПЕРЕМОГИ!

16 травня - День вишиванки.
Носити вишиванку - означає носити у серці свою історію та культуру.
У кожній її ниточці живе частинка нашої України!!!

Традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо День матері. Напередодні свята, відбулись виїзні зустрічі за участі голови Поляницької ТГ Поляка М.М., працівників старостинського апарату с.Бистриця та учнів Бистрицького ліцею до матерів, чиї сини – гордість, опора, надія – загинули та зникли безвісти, захищаючи рідну землю від російського агресора.
Жінки, які виховали справжніх патріотів України, заслуговують на першочергові привітання з цим святом.
Для мами - велике випробування відправляти свого сина чи доньку на війну, чекати повернення Захисників живими та здоровими, та найстрашніше – зустріти свою дитину Героєм, але на щиті або ж отримати звістку "зниклий безвісти".
Низький уклін матерям за синів, наших оборонців, наших Героїв!

Учні Бистрицького ліцею взяли участь в акції "Випускник-2024року для майбутніх поколінь", під час якої кожен випускник посадив дерево.

Проект про життєвий та бойовий шлях героя Максимчука Юрія Юрійовича "Я житиму заради мрії у вашій пам'яті, серцях і душах..."

Головним скарбом життя є здоровʼя, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати та вміти.
(Авіцена)
Тому 7 квітня відзначатиметься Всесвітній день здоров'я. А це - гарний привід замислитися,що ви,можете зробити для підтримки власного здоровʼя!!!

Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.
У Бистрицькому ліцеї цій темі було присв‘ячено години спілкування, вікторини та акція «Зроби планету кращою».

9 березня Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка.
Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії. У часи повномасштабної війни слова Шевченка, як ніколи актуальні. У них знаходимо силу, віру і наснагу.

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.