about

Допомога

Що таке HTML и Візуальний html-редактор?

Все що ви бачите на сторінці - текст, малюнки, таблиці та інші елементи, що формують змістове наповнення веб-сторінки, іменоване контентом, створюються за допомогою мови розмітки HTML.

Клацніть правою кнопкою миші по будь-якій веб-сторінці і в меню виберіть пункт "перегляд HTML коду" або "Вихідний код» - з'явиться текстовий редактор з незрозумілими Вам символами і значками - це і є HTML-код сторінки. Документ, написаний на HTML, являє собою текстовий файл, що містить власне текст, який відображає інформацію читачеві, і теги розмітки (markup tags).

Теги - це відзначені стандартом HTML, послідовності символів, які являються інструкціями для браузера. Згідно з цими інструкціями програма розташовує текст на екрані, включає в нього малюнки, що зберігаються в окремих графічних файлах, і формує з іншими документами або ресурсами Інтернет.

Отже, файл на мові HTML набуває вигляд Web-документа тільки тоді, коли він інтерпретується браузером. Будь який HTML документ має відповідне розширення, наприклад, html або index. Таким чином браузер може зрозуміти, з чим йому доведеться мати справу і в результаті відобразить сторінку правильно.

Для зручного редагування та створення HTML документів використовують Візуальний html-редактор.

Візуальний html-редактор - це чудовий спосіб виконувати роботу гранично якісно і в той же час не витрачати дорогоцінний час на одноманітні операції і детальне вивчення принципів кодування.

Простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс візуального редактора не вимагає вивчення або ознайомлення з супроводжуючою документацією. Візуальний редактор створює HTML-код автоматично, поки Ви сконцентровані на зовнішньому вигляді. Шрифти, посилання і зображення виглядають майже так, як і в інтернеті.

Детальніше про візуальний html-редактор

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.